KRÁSNÁ LÍPA: Navštivte firemní prodejnu a výdejní místo e-shopu v naší pletárně v Krásné Lípě, ul. Kyjovská 998/79.

V podnikové prodejně nakoupíte kompletní sortiment punčochového zboží naší značky Schindler 1854 a také pletené ošacení svetry, čepice, šály WOOLIFE. Výdejní místo: Můžete si zde také vyzvednout zboží objednáné na tomto e-shopu.

Otevřeno máme Po - Pá 8 - 15
Vyrábíme punčochy a pletené ošacení bez přerušení od roku 1854, tedy více než 165 let v Krásné Lípě v Českém Švýcarsku. V podnikové prodejně nakoupíte ponožky, podkolenky, punčochy na podvazek, samodržné punčochy, klasické punčochové kalhoty BASIC i speciální elastické PK s Lycrou, punčochové kalhoty dětské i speciální – nadměrné velikosti a také vlněné punčochové kalhoty a legíny a svetry a vlněné oblečení WOOLIFE. Kontakt: +420 739 009 665.

Přijďte se podívat po poslední průmyslové pletárny v České republice. Těšíme se na Vás!

LITOMYŠL: 

Název a adresa: Vlněné centrum & Podniková prodejna WOOLIFE
Trstěnická 932, 570 01 Litomyšl
Kontakty: tel. 603 257 385, info@woolife.cz
Otevírací doba: Po-Pá 13 – 17 hod., So 9 – 12 hod.
Po dohodě otevřeme i mimo tuto dobu, včetně víkendů a svátků. Bezbariérový přístup i WC.

Popis prodejny: Firemní prodejna a vlněné zážitkové centrum WOOLIFE je rájem pro příznivce jedinečného funkčního přírodního materiálu – merino vlny.
Na více než dvou stech metrech čtverečních tu najdete spousty svetrů, funkčního prádla a dalšího oblečení - šatů, košilí, kalhot a doplňků (např. dětské fusaky ze 100% vlny s kašmírem).
Jedná se o největší prodejnu vlněného zboží přímo od výrobce v České republice.
Na místě se dozvíte zajímavosti o vlně a jejím zpracování, jak o vlněné výrobky pečovat a můžete nakoupit jedinečné kousky, které navrhovali spolupracující designéři.
A ještě navíc zažít atmosféru rodinné firmy vyrábějící v Litomyšli a v Českém Švýcarsku v pletárně s tradicí od roku 1854.
Těšíme se na Vás!