Jak dosáhnout nejvyšší kvality?

Požadujeme ji už od našich dodavatelů. Vybíráme jen tu nejkvalitnější přízi a další komponenty a to pouze od prověřených dlouholetých partnerů.
Požadujeme ji sami od sebe. Provádíme hustotové zkoušky úpletů, testy na oděr, srážlivost, žmolkovitost a měření a kontrolu dalších parametrů s cílem předat zákazníkovi dokonale profesionálně zvládnutý produkt.

         
Moderní technologie. Ano, jistě, ale i pečlivá ruční práce.

Ano, jistě, ale lidé na svých místech - profesionálové - jsou důležitější! Máme rádi moderní technologie a pro požadovanou špičkovou kvalitu výsledných produktů jsou nezbytné. Sledujeme stále vývoj v oblasti pletařské a konfekční techniky a technologií. Ale profesionály na svých místech žádná technika jen tak nenahradí. Jsme rádi, že takovéto spolupracovníky máme.

Pletení nás stále baví. Už 170 let!

Naše znalosti a dovednosti, databáze, know-how přípravy a produkce úpletů podle různých účelů použití jsou vám k dispozici.
Rádi vyvíjíme a tvoříme nové věci. Těšíme se na konzultace s vámi, našimi zákazníky, protože nás baví proces vývoje nových pletených vzorů a typů úpletů i design hotových oděvů.

Upletené u nás doma. Made in České Švýcarsko.

Jedinečná, nádherná, silná a inspirující příroda Národního parku České Švýcarsko. Krajina, kterou jsme obklopeni. Atmosféra, která nás každodenně ovliňuje. A také lidé, houževnatí, tvořiví, pracovití a schopní. Lidé udržující a rozvíjející tradice řemeslné práce. Tady jsme doma, tady pro vás tvoříme. Už 170 let.